©  2018 Coded and designed by Jan Pilný
GALERIE

Prohlédněte si chatu
VÝLETY A OKOLÍ

Prozkoumejte výlety a možnosti po okolí

KONTAKT


Rezervace: +420 776 868 800
Email: info@chatavkrkonosich.cz
Telefon: +420 776 868 800     Email: info@chatavkrkonosich.cz
ÚvodUbytováníGalerieOkolíCeníkRezervaceKontakt
UBYTOVÁNÍ

Zjistěte více o vybavení a zařízení chaty

~ UBYTOVÁNÍ ~


Chata nabízí ubytování pro 8 osob v celkem 2 ložnicích. K dispozici je také připojení k internetu přes WIFI. V přízemí je společenská místnost, ve které se nachází rozkládací gauč, konferenční stolek, jídelní stůl s posezením, televize, na kterou je připojený počítač pro internet/přehrávání filmů a rádio s výkonným repro systémem - možnost připojení vlastního notebooku/ tabletu/ telefonu.

Plně vybavená kuchyň včetně spotřebičů - lednička s mrazákem, sklokeramický sporák s troubou, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, veškeré nádobí, příbory, pánve, hrnce, kuchyňské doplňky. Pitnou vodu zajišťuje nově zbudovaná studna, čerstvě provedený rozbor pitné vody. O Váš příjemný a klidný spánek se postarají nové kvalitní více zónové ortopedické matrace, hypoalergení přikrývky a polštáře. V suterénu chaty je prostor pro uložení jízdních kol a lyží, také se zde nachází pingpongový stůl.

Na zahradě je čerstvě zbudovaná dlažba s posezením a zahradním krbem s udícím komínem a jehlou s motorkem, na které je možné opékat kuřata, menší kýtu, nebo klasicky grilovat na roštu. Dále je k dispozici pingpongový stůl a 4 pálky. Večery je možné trávit u ohniště.

V blízkosti chaty je také přírodní koupaliště, cca 25 minut chůze.